Vuelta a España 2022

14. etapa - Montoro – Sierra de la Pandera (iraila 3) 160,3 Km.

Etapako sailkapena

Postua Ziklista Puntuak
1 2 CARAPAZ Richard (IGD) 20
2 15 LÓPEZ Miguel Ángel (AST) 14
3 5 ROGLIC Primož (TJV) 13
4 1 ALMEIDA João (UAD) 12
5 30 RODRÍGUEZ Carlos (IGD) 11
6 16 MAS Enric (MOV) 10
7 21 ARENSMAN Thymen (DSM) 9
8 3 EVENEPOEL Remco (QST) 8
9 22 AYUSO Juan (UAD) 7
10 27 KELDERMAN Wilco (BOH) 6
11 17 O'CONNOR Ben (ACT) 5
12 29 MEINTJES Louis (IWG) 4
13 11 GEOGHEGAN HART Tao (IGD) 3
14 4 HINDLEY Jai (BOH) 2
15 33 VALVERDE Alejandro (MOV) 1

Behin-behineko sailkapen orokorra

Postua Ziklista Puntuak
1 3 EVENEPOEL Remco (QST) 5
2 5 ROGLIC Primož (TJV) 2
3 16 MAS Enric (MOV) 1

Eguneko puntuen zerrenda

*Eguneko irabazleak

Postua Boletoa Izena Taberna Puntuak
1 20329 IRALUNA ILARGI 45
2 204 OSKAR GONTZAL BUENETXEA 43
3 6013 ROMERO JR TXIRIBOGA (Usurbil) 43
4 20056 XUHARE ORIA TXIKI 43
5 6019 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 41
6 20018 CAPIRUIZ27 SANCHO 40
7 20182 KERMAN ETXEBERRIA SANCHO 40
8 20198 LE TOUR LARRAÑAGA 40
9 20201 URDAIAZPIKOMAN BRONX 40
10 20339 ORURO TXIRIBOGA (Usurbil) 40
11 70 YOMISMO GENESIS 38
12 2427 GIANNIS ANTETOKOUNMPO INSAUSTI 38
13 3001 JON MUJIKA GENESIS 38
14 20060 XUHARE ORIA TXIKI 38
15 20114 ESPIS GURE ETXEA 38
16 20206 ULIZAR ORIA TXIKI 38
17 20310 XI INSAUSTI 38
18 20072 XUHARE ORIA TXIKI 37
19 20135 DRAGO GENESIS 37
20 6022 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 36
21 20043 DARKOX IÑAKI 36
22 20103 ALAVALVERDE INSAUSTI 36
23 20306 PACO ANTÓN LARRAÑAGA 36
24 2425 JABATO 13 INSAUSTI 35
25 20062 XUHARE ORIA TXIKI 35
26 20178 NAGUSIA79 BRONX 35
27 20194 TXIAPUTXI IÑAKI 35
28 20266 ISABEL DÍAZ AYUSO INSAUSTI 35
29 20302 ZIGOR GALLARDO LARRAÑAGA 35
30 71 YOMISMO GENESIS 34
31 210 MARIAJE BUENETXEA BUENETXEA 34
32 2124 GIE ABEND 34
33 2426 LUCKY INSAUSTI 34
34 6016 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 34
35 20186 KERMAN ETXEBERRIA SANCHO 34
36 20205 TXENTEKRAK ORIA TXIKI 34
37 20259 PRETTY LARRAÑAGA 34
38 20290 XI INSAUSTI 34
39 20323 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 34
40 2106 TOMY-PROGY ABEND 33
41 20088 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 33
42 20137 DEIVID77 IZKIÑA 33
43 20184 PATOS LARRAÑAGA 33
44 109 ANDONI OLAZABAL BENTA (Usurbil) 32
45 2484 ITXEMI IZKIÑA 32
46 6611 IKER 1 EGUZKI 32
47 20345 ZABALOENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 32
48 85 SILDU GENESIS 31
49 205 OSKAR GONTZAL BUENETXEA 31
50 302 AIZPE TXIRIBOGA (Usurbil) 31
51 303 AITA BENTA (Usurbil) 31
52 2056 MADDI ETA LEIRE ILARGI 31
53 2120 GIE ABEND 31
54 6141 SUSI ABEND 31
55 20027 SON GOKU INSAUSTI 31
56 20042 TXAMARRIA IZKIÑA 31
57 20057 XUHARE ORIA TXIKI 31
58 20058 XUHARE ORIA TXIKI 31
59 20107 SOMOS IZKIÑA 31
60 20166 IKER1 AVENIDA 31
61 20167 MALACHA GENESIS 31
62 20173 RORO TALDEA AVENIDA 31
63 20217 PEIXOTO SANCHO 31
64 20269 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 31
65 20287 XI INSAUSTI 31
66 20300 ZIGOR GALLARDO LARRAÑAGA 31
67 20332 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 31
68 2405 THANASI KOKKINAKIS INSAUSTI 30
69 2407 THANASI KOKKINAKIS INSAUSTI 30
70 20196 PANTXO BRONX 30
71 20377 CUBATA DE TRAMADOL LARRAÑAGA 30
72 20381 F.O IÑAKI 30
73 74 YOMISMO GENESIS 29
74 81 JUAN SEGUROLA GENESIS 29
75 87 HAIMAR CALLE GENESIS 29
76 2109 GAMBAS ABEND 29
77 2118 GIE ABEND 29
78 2357 LA VECINA DEL YOGA GURE ETXEA 29
79 2408 LEBRON OTSOA INSAUSTI 29
80 2463 MENDI-ARGI IZKIÑA 29
81 2466 MENDI-ARDI IZKIÑA 29
82 3004 IBON MUJIKA GENESIS 29
83 6607 IKER 1 EGUZKI 29
84 20033 TXAMARRIA IZKIÑA 29
85 20079 PIXKOR LARRAÑAGA 29
86 20080 PIXKOR LARRAÑAGA 29
87 20084 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 29
88 20095 JABATONES SANCHO 29
89 20104 JOHANA - SAIOA IÑAKI 29
90 20109 LE NORMAND ILARGI 29
91 20116 BONGOLA ILARGI 29
92 20128 MOUNTAINMEN INSAUSTI 29
93 20130 DRAGO GENESIS 29
94 20142 DRAGO GENESIS 29
95 20158 MALACHA GENESIS 29
96 20213 PEIXOTO SANCHO 29
97 20244 ZABALO-ENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 29
98 20251 PRETTY LARRAÑAGA 29
99 20265 JUNELEA BRONX 29
100 20283 XI INSAUSTI 29
101 20316 GLOBEROS GENESIS 29
102 20324 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 29
103 20325 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 29
104 6604 HANNAH MONTANA EGUZKI 28
105 20085 PIXKOR LARRAÑAGA 28
106 20284 ALBERTO LARRAÑAGA 28
107 20354 ZABALOENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 28
108 89 NAHIA-DANEL GENESIS 27
109 115 KERMEN REDONDO BENTA (Usurbil) 27
110 2001 XABI (AUPA ORIO) SANCHO 27
111 2402 TOKEGOL INSAUSTI 27
112 2454 CARMELO ANTHONY IZKIÑA 27
113 2482 ITXEMI IZKIÑA 27
114 2491 T-S-R IZKIÑA 27
115 2493 FRANKIE IZKIÑA 27
116 20015 BASKK UDABERRI 27
117 20025 LLENALAGOS TEAM ORIA TXIKI 27
118 20055 CHARLEE BROWN TXIRIBOGA (Usurbil) 27
119 20122 ASIER ILLARRA LARRAÑAGA 27
120 20139 ZOPILOTES BRONX 27
121 20188 LE TOUR LARRAÑAGA 27
122 20261 PRETTY LARRAÑAGA 27
123 20275 PATOS BRONX 27
124 20276 BUD1 LARRAÑAGA 27
125 20374 COMEME LA ZAMBURIÑA LARRAÑAGA 27
126 20386 ORELLUT ABEND 27
127 57 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 26
128 61 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 26
129 72 YOMISMO GENESIS 26
130 101 MACALLAN BENTA (Usurbil) 26
131 114 ION CASTRO LARRAÑAGA BENTA (Usurbil) 26
132 148 LARBAIN BENTA (Usurbil) 26
133 2051 MADDI ETA LEIRE ILARGI 26
134 2126 GAMBAS ABEND 26
135 2355 PIÑATOS GURE ETXEA 26
136 2364 JUATZU GURE ETXEA 26
137 2415 TXIRIBIKU INSAUSTI 26
138 2418 HABIER INSAUSTI 26
139 2472 ANZIOLA F IZKIÑA 26
140 6005 JOXEMAI ZUBELDIA TXIRIBOGA (Usurbil) 26
141 6010 DNTX TXIRIBOGA (Usurbil) 26
142 6014 PANAYOTIS TXIRIBOGA (Usurbil) 26
143 6136 GENO SANZ ABEND 26
144 6137 UXUE SANZ ABEND 26
145 20010 BETELU IZKIÑA 26
146 20014 LOS ATAQUES DE MAS BRONX 26
147 20019 RUBENICO GENESIS 26
148 20086 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 26
149 20147 ANEMIREN VANFLEUTEN ANTXETA (Usurbil) 26
150 20157 IMA29 BENTA (Usurbil) 26
151 20176 PIXKOR LARRAÑAGA 26
152 20177 GARAGARTZA TEAM BRONX 26
153 20189 ULIZAR ORIA TXIKI 26
154 20192 BIMBO IÑAKI 26
155 20211 PEIXOTO SANCHO 26
156 20216 PEIXOTO SANCHO 26
157 20234 GONTXA3 TXIRIBOGA (Usurbil) 26
158 20236 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 26
159 20242 ZABALO-ENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 26
160 20255 PRETTY LARRAÑAGA 26
161 20257 PRETTY LARRAÑAGA 26
162 20264 TEO-MATEO LARRAÑAGA 26
163 20299 XI INSAUSTI 26
164 20301 XI INSAUSTI 26
165 20304 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 26
166 20307 LENA ULLRICH LARRAÑAGA 26
167 20319 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 26
168 20359 GONTZAL MOTOR GENESIS 26
169 20364 BIMBO 26
170 20378 BIMBO IÑAKI 26
171 20380 MARCO LARRAÑAGA 26
172 20384 TOUR FANTÁSTICO MARCA 1999 ABEND 26
173 102 ION CASTRO LARRAÑAGA BENTA (Usurbil) 25
174 2103 IRATI OLAIA ABEND 25
175 2485 ITXEMI IZKIÑA 25
176 20046 ALBERSAN AVENIDA 25
177 20070 YOMISMO LARRAÑAGA 25
178 20110 LE NORMAND ILARGI 25
179 20117 KARRAMARRO AVENIDA 25
180 20131 DRAGO GENESIS 25
181 20134 TURFISTA GENESIS 25
182 20175 RORO TALDEA AVENIDA 25
183 20247 ORURO TXIRIBOGA (Usurbil) 25
184 20282 ALBERTO LARRAÑAGA 25
185 20293 JON HUICI LARRAÑAGA 25
186 20328 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 25
187 54 IRATI ETA ANE GENESIS 24
188 203 OSKAR GONTZAL BUENETXEA 24
189 207 UNDERTAKER BUENETXEA 24
190 2053 MADDI ETA LEIRE ILARGI 24
191 2059 JUNELEA ILARGI 24
192 2110 GAMBAS ABEND 24
193 2422 IRMO INSAUSTI 24
194 2451 ANDY SCHLECK IZKIÑA 24
195 2453 KRISTAPSSON IZKIÑA 24
196 2471 ANZIOLA CA IZKIÑA 24
197 3005 IBON MUJIKA GENESIS 24
198 6008 KOMO ME PONES AYUSO TXIRIBOGA (Usurbil) 24
199 6018 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 24
200 6020 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 24
201 6139 SUSI ABEND 24
202 6140 SUSI ABEND 24
203 20029 JON BOBI IN CONCERT ILARGI 24
204 20118 KIXKI LARRAÑAGA 24
205 20121 ASIER ILLARRA LARRAÑAGA 24
206 20125 GOROSTIZU LARRAÑAGA 24
207 20133 CALLEJEROS 3 AVENIDA 24
208 20141 NUMANTINO INSAUSTI 24
209 20143 ZOPILOTES BRONX 24
210 20145 MALACHA GENESIS 24
211 20150 ANEMIREN VANFLEUTEN ANTXETA (Usurbil) 24
212 20163 IKER1 AVENIDA 24
213 20179 PATOS LARRAÑAGA 24
214 20195 CLARI AVENIDA 24
215 20204 NIKOLA LARRAÑAGA 24
216 20207 PEIXOTO SANCHO 24
217 20220 PEIXOTO SANCHO 24
218 20252 JUNELEA BRONX 24
219 20273 BERTALDIS BRONX 24
220 20281 JON HUICI LARRAÑAGA 24
221 55 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 23
222 146 PABLO GORRITI BENTA (Usurbil) 23
223 2366 JUATZU GURE ETXEA 23
224 2413 CI AND DJ INSAUSTI 23
225 2467 ANTZOLA JA IZKIÑA 23
226 6025 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 23
227 6605 HANNAH MONTANA EGUZKI 23
228 20073 XUHARE ORIA TXIKI 23
229 20124 DRAGO GENESIS 23
230 20160 MALACHA GENESIS 23
231 20165 IKER1 AVENIDA 23
232 20191 BIMBO IÑAKI 23
233 20203 SON GOKU INSAUSTI 23
234 20228 LE TOUR EGUZKI 23
235 20322 NAROA LARRA LARRAÑAGA 23
236 20326 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 23
237 68 YOMISMO GENESIS 22
238 77 ALENJUKU GENESIS 22
239 2107 GAMBAS ABEND 22
240 2123 GIE ABEND 22
241 2356 PIÑATOS GURE ETXEA 22
242 2363 JUATZU GURE ETXEA 22
243 20007 CORDERONE LARRAÑAGA 22
244 20026 IÑAKI SUKIA LARRAÑAGA 22
245 20061 XUHARE ORIA TXIKI 22
246 20063 ASI KREUZIGUER BRONX 22
247 20100 MUTRIKU AITZAGA (Usurbil) 22
248 20152 MALACHA GENESIS 22
249 20154 MALACHA GENESIS 22
250 20169 FRANTXESKA BRONX 22
251 20183 PATOS LARRAÑAGA 22
252 20197 PANTXO BRONX 22
253 20219 PEIXOTO SANCHO 22
254 20232 GONTXA2 TXIRIBOGA (Usurbil) 22
255 20263 PLUMBO LARRAÑAGA 22
256 20267 JESUS GIL INSAUSTI 22
257 20313 IRALUNA ILARGI 22
258 20327 ANA IPARRA LARRAÑAGA 22
259 20344 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 22
260 20348 ENARA GALLARDO LARRAÑAGA 22
261 20358 GONTZAL MOTOR GENESIS 22
262 20375 RPMA IZKIÑA 22
263 53 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 21
264 211 BEGOTOKER ILARGI 21
265 2104 IRATI OLAIA ABEND 21
266 2114 GAMBAS ABEND 21
267 2116 GAMBAS ABEND 21
268 2119 GIE ABEND 21
269 2365 JUATZU GURE ETXEA 21
270 2403 BAKUNIN INSAUSTI 21
271 2423 VALDERDEDIOS INSAUSTI 21
272 2424 GONTXU INSAUSTI 21
273 2477 XABIER BERAZA IZKIÑA 21
274 3003 IBON MUJIKA GENESIS 21
275 6138 SAIOA SANZ ABEND 21
276 6610 MOVIDASTAR EGUZKI 21
277 20002 JOXE PIKABEA ILARGI 21
278 20009 UIXTINGO EXPREXUE INSAUSTI 21
279 20016 OTAEGI LARRAÑAGA 21
280 20044 PALETIZADO LARRAÑAGA 21
281 20053 CHARLEE BROWN TXIRIBOGA (Usurbil) 21
282 20083 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 21
283 20097 XUHARE ORIA TXIKI 21
284 20099 MUTRIKU AITZAGA (Usurbil) 21
285 20148 ANEMIREN VANFLEUTEN ANTXETA (Usurbil) 21
286 20162 TARIN INSAUSTI 21
287 20210 PEIXOTO SANCHO 21
288 20212 PEIXOTO SANCHO 21
289 20240 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 21
290 20253 PRETTY LARRAÑAGA 21
291 20258 GAZTELEKU TXIRIBOGA (Usurbil) 21
292 20268 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 21
293 20280 BIMBO 21
294 20305 XI INSAUSTI 21
295 20314 LENA ULLRICH LARRAÑAGA 21
296 20320 PATOS LARRAÑAGA 21
297 20333 PANORAMIX GENESIS 21
298 20340 PANORAMIX GENESIS 21
299 20366 BERTAKO IGOGAILUAK 75 AITZAGA (Usurbil) 21
300 20371 XABI JON IÑAKI IZKIÑA 21
301 58 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 20
302 76 ALENJUKU GENESIS 20
303 82 ALENJUKU GENESIS 20
304 110 AIR FORCE BENTA (Usurbil) 20
305 206 OSKAR GONTZAL BUENETXEA 20
306 208 PALOMO BUENETXEA BUENETXEA 20
307 209 YOLI BUENETXEA BUENETXEA 20
308 304 R.C. BENTA (Usurbil) 20
309 2108 GAMBAS ABEND 20
310 2117 GIE ABEND 20
311 2128 IRATI OLAIA ABEND 20
312 2132 LUPITA P ABEND 20
313 2361 IRATI ETA ANE GENESIS 20
314 2421 ATOTXA-P7 INSAUSTI 20
315 2465 MENDI-ARGI IZKIÑA 20
316 2478 XABIER BERAZA IZKIÑA 20
317 2480 ITXEMI IZKIÑA 20
318 2483 ITXEMI IZKIÑA 20
319 2490 ITXEMI IZKIÑA 20
320 3002 ARKAITZ MUJIKA GENESIS 20
321 6142 SUSI ABEND 20
322 20003 URLOTEAM LARRAÑAGA 20
323 20005 EGOITZ AMAS IÑAKI 20
324 20045 ALBERSAN AVENIDA 20
325 20052 YOMISMO LARRAÑAGA 20
326 20069 GALDONA TXIRIBOGA (Usurbil) 20
327 20091 NAGUSIA79 BRONX 20
328 20093 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 20
329 20094 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 20
330 20115 DIKKENEK AVENIDA 20
331 20119 CARMEN MAYORAL LARRAÑAGA 20
332 20132 TURFISTA GENESIS 20
333 20164 MALACHA GENESIS 20
334 20190 LE TOUR EGUZKI 20
335 20225 LENA ULRICH LARRAÑAGA 20
336 20227 ZUMABIKE JULIAN 20
337 20237 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 20
338 20274 BUD1 LARRAÑAGA 20
339 20277 ALBERTO LARRAÑAGA 20
340 20278 JON HUICI LARRAÑAGA 20
341 20285 XI INSAUSTI 20
342 20286 JON HUICI LARRAÑAGA 20
343 20294 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 20
344 20298 LENA ULLRICH LARRAÑAGA 20
345 20308 XI INSAUSTI 20
346 20309 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 20
347 20330 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 20
348 20334 IRATI ETA ANE GENESIS 20
349 20341 ZABALOENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 20
350 20356 RAUL ALCALA TXIRIBOGA (Usurbil) 20
351 20360 PANORAMIX GENESIS 20
352 20370 GONTZAL MOTOR GENESIS 20
353 1 LANDER TEIJIDO ANTXETA (Usurbil) 19
354 69 YOMISMO GENESIS 19
355 2003 XABI (AUPA ORIO) SANCHO 19
356 2127 IRATI OLAIA ABEND 19
357 2456 FLOYD IZKIÑA 19
358 2457 LAGUERTHA IZKIÑA 19
359 6021 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 19
360 6023 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 19
361 20020 ROKOVACEVIC BRONX 19
362 20136 DRAGO GENESIS 19
363 20153 XHUNO EGUZKI 19
364 20209 KERMAN ETXEBERRIA SANCHO 19
365 20245 ZABALO-ENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 19
366 20288 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 19
367 60 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 18
368 105 LANDER TEIJIDO BENTA (Usurbil) 18
369 301 ANDONI BENTA (Usurbil) 18
370 2058 JUNELEA ILARGI 18
371 2354 PIÑATOS GURE ETXEA 18
372 2362 IRATI ETA ANE GENESIS 18
373 2412 CALIA FOREVER INSAUSTI 18
374 2475 XABIER BERAZA IZKIÑA 18
375 6006 SARNOSO BASTARDO TXIRIBOGA (Usurbil) 18
376 6603 HANNAH MONTANA EGUZKI 18
377 20082 BIMBO BENTA (Usurbil) 18
378 20105 BONGOLA ILARGI 18
379 20138 DRAGO GENESIS 18
380 20156 MALACHA GENESIS 18
381 20185 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 18
382 20187 BIMBO BUENETXEA 18
383 20231 LENA ULRICH LARRAÑAGA 18
384 20270 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 18
385 20289 JON HUICI LARRAÑAGA 18
386 20351 IPARRA LARRAÑAGA 18
387 52 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 17
388 2430 BALAVERDE INSAUSTI 17
389 6009 TXIMI TXIRIBOGA (Usurbil) 17
390 6015 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 17
391 6017 MAGIK JONSON TXIRIBOGA (Usurbil) 17
392 20030 NEYMAR JR JR ILARGI 17
393 20049 CALLEJEROS VIAJEROS 2 AVENIDA 17
394 20064 ASÍ KREUZIGUER BRONX 17
395 20068 GALDONA TXIRIBOGA (Usurbil) 17
396 20129 PATOS LARRAÑAGA 17
397 20151 FRANTXESKA BRONX 17
398 20155 XHUNO EGUZKI 17
399 20331 THEO TRENTIN LARRAÑAGA 17
400 20338 IRALUNA ILARGI 17
401 20352 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 17
402 103 ION CASTRO LARRAÑAGA BENTA (Usurbil) 16
403 2055 MADDI ETA LEIRE ILARGI 16
404 2057 PORRILLO ILARGI ILARGI 16
405 2115 GAMBAS ABEND 16
406 2125 GAMBAS ABEND 16
407 2131 LUPITA P ABEND 16
408 2352 JUNELEA GURE ETXEA 16
409 2358 IRATI ETA ANE GENESIS 16
410 2359 IRATI ETA ANE GENESIS 16
411 2369 EL MOÑAS GURE ETXEA 16
412 2401 MENPIZ10 INSAUSTI 16
413 2428 GIANNIS ANTETOKOUNMPO INSAUSTI 16
414 2429 DIKKENEK INSAUSTI 16
415 2469 ANZIOLA JM IZKIÑA 16
416 6601 PEIO EGUZKI 16
417 20001 LAPAJALE TXIRIBOGA (Usurbil) 16
418 20021 SOFIOSKARANE GENESIS 16
419 20024 ARRANOA TXIRIBOGA (Usurbil) 16
420 20035 TXAMARRIA IZKIÑA 16
421 20048 JONBOBI IN CONCERT ILARGI 16
422 20066 WHITECHAPEL GENESIS 16
423 20067 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 16
424 20081 BIMBO BENTA (Usurbil) 16
425 20092 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 16
426 20126 DRAGO GENESIS 16
427 20146 MALACHA GENESIS 16
428 20199 IQC LARRAÑAGA 16
429 20222 PEIXOTO SANCHO 16
430 20226 GONTXA TXIRIBOGA (Usurbil) 16
431 20233 LENA ULRICH LARRAÑAGA 16
432 20248 PRETTY LARRAÑAGA 16
433 20321 PANORAMIX GENESIS 16
434 20336 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 16
435 20367 GONTZAL MOTOR GENESIS 16
436 20382 TXENTEKRAK ORIA TXIKI 16
437 20383 PIXKOR LARRAÑAGA 16
438 20385 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 16
439 51 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 15
440 59 LA SARGENTO ESNAOLA GENESIS 15
441 78 CARY GENESIS 15
442 84 SILDU GENESIS 15
443 104 ION CASTRO LARRAÑAGA BENTA (Usurbil) 15
444 149 LARBAIN BENTA (Usurbil) 15
445 2054 MADDI ETA LEIRE ILARGI 15
446 2129 IRATI OLAIA ABEND 15
447 2368 IÑAKI LETAMENDI GURE ETXEA 15
448 2452 UANX IZKIÑA 15
449 2455 PINK IZKIÑA 15
450 2476 XABIER BERAZA IZKIÑA 15
451 2487 ITXEMI IZKIÑA 15
452 2488 ITXEMI IZKIÑA 15
453 2489 ITXEMI IZKIÑA 15
454 2494 FRANKIE IZKIÑA 15
455 6602 JUSTO LILLO EGUZKI 15
456 6606 HANNAH MONTANA EGUZKI 15
457 20004 MAKENRROE JALGI 15
458 20006 EGOITZ AMAS ILARGI 15
459 20011 JON AGIRRE UDABERRI 15
460 20012 ROGERSTEL 15
461 20022 SOFIOSKARANE GENESIS 15
462 20023 EKHIUR ILARGI 15
463 20047 APAJUE TXIRIBOGA (Usurbil) 15
464 20054 CHARLEE BROWN TXIRIBOGA (Usurbil) 15
465 20074 GARRO LARRAÑAGA 15
466 20075 MIRENTXU LARRAÑAGA 15
467 20076 BIRRAS IZKIÑA 15
468 20078 JAVILO67 UDABERRI 15
469 20087 MOTOMAN ANTXETA (Usurbil) 15
470 20106 LLENALAGOS TEAM ORIA TXIKI 15
471 20108 BONGOLA ILARGI 15
472 20111 ASI KREUZIGUER BRONX 15
473 20113 ESPIS GURE ETXEA 15
474 20140 INTXAURRONDO ALDATZEKUA 15
475 20149 FRANTXESKA BRONX 15
476 20159 MALACHA GENESIS 15
477 20170 PATOS LARRAÑAGA 15
478 20174 RORO TALDEA AVENIDA 15
479 20180 TXIRRINPORRA LARRAÑAGA 15
480 20181 JUANLU14 TXOKO (Jaizkibel) 15
481 20193 TXIAPUTXI IÑAKI 15
482 20202 SON GOKU INSAUSTI 15
483 20208 ANE Y ALEX IZKIÑA 15
484 20215 TXIAPUTXI BRONX 15
485 20223 LE TOUR LARRAÑAGA 15
486 20224 LENA ULRICH LARRAÑAGA 15
487 20230 MOU TEAM 15
488 20238 JOSONMIN IÑAKI 15
489 20243 ZABALO-ENEA TXIRIBOGA (Usurbil) 15
490 20246 PRETTY LARRAÑAGA 15
491 20249 ORURO TXIRIBOGA (Usurbil) 15
492 20250 ORURO TXIRIBOGA (Usurbil) 15
493 20254 GAZTELEKU TXIRIBOGA (Usurbil) 15
494 20271 VAN MADDI BRONX 15
495 20291 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 15
496 20292 LENA ULLRICH LARRAÑAGA 15
497 20295 GLOBEROS GENESIS 15
498 20297 HAITZ LOPEZ GOIZUETA LARRAÑAGA 15
499 20311 PATOS LARRAÑAGA 15
500 20317 EROS POLI TEAM LARRAÑAGA 15

Hurrengo boletoak